Ochrona danych2022-04-07T11:26:11+02:00

Ochrona danych osobowych

Szanowny Kliencie, w związku z wprowadzeniem do stosowania przepisów RODO przesyłamy Państwu krótką informację na temat danych osobowych przetwarzanych przez SCARNET Sp. z o.o.

Komu możemy udostępnić Twoje dane?2021-01-13T12:20:53+01:00

Scarnet może przekazać Twoje dane zgodnie z prawem telekomunikacyjnym organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami w Internecie. Scarnet może udostępnić Twoje dane także w celach przeprowadzenia windykacji, egzekucji komorniczej lub na żądanie organów podatkowych.

Twoje dane nie będą przekazywanie przez Scarnet do Państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany jednakże nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych. Profilowanie polega na przetwarzaniu Twoich danych poprzez wykorzystywanie ich do oceny niektórych informacji o kliencie tj. Zainteresowania, płeć, wiek, bycie studentem lub osoba pracująca.

Długość przechowywania danych osobowych przez SCARNET2021-01-13T12:19:28+01:00

Konieczne jest przechowywanie danych przez cały okres realizacji umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Z kolei po jej rozwiązaniu uzasadnionym jest przechowywanie danych przez kolejne 3 lata (okres przedawnienia roszczeń) lub ewentualnie do zakończenia procesu windykacji, procesu sądowego lub egzekucyjnego. Jednocześnie dla spełnienia zasady rozliczalności możemy przechować dane tak długo jak wymagają tego od nas organy publiczne i przepisy podatkowe.

Gwarancja spełnienia przez SCARNET wszystkich Twoich praw wynikających z rozporządzenia o ochronie danych2021-01-13T12:19:41+01:00
 1. Prawo dostępu i sprostowania danych ( informacja zwrotna powinna nastąpić w ciągu 1 miesiąca od dnia otrzymania żądania ) : jeśli zauważysz, że Twoje dane są niekompletne lub nieprawidłowe.
 2. Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych : jeśli Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem ale nie chcesz aby były usunięte lub jeśli Twoje dane nie są już potrzebne do realizacji umowy ale Scarnet ich potrzebuje dla celów windykacyjnych itp. Możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych jeśli wniesiesz sprzeciw lub wniosek o ich usunięcie do czasu ustalenia przez Scarnet czy Twoje żądanie jest uzasadnione.
 3. Prawo do żądania usunięcia swoich danych jeśli
  1. Twoje dane nie są już potrzebne do realizacji umowy tzn. nie są już niezbędne do celów dla których zostały zebrane.
  2. Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem.
 4. Masz możliwość wniesienia skargi w związku z nieprawidłowym przetwarzaniem przez Scarnet danych osobowych do organu nadzorczego jakim jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
 5. Możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych w szczególności co do przetwarzania danych, co do których jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora, a także co do danych przetwarzanych na potrzeby marketingu bezpośredniego. Wykorzystanie prawa do sprzeciwu nie prowadzi do tego, że Scarnet usunie wszystkie dane, a jedynie przestanie z nich korzystać.
Cel przetwarzania przez SCARNET Twoich danych2021-01-13T12:10:38+01:00

Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do wykonywania umowy zawartej z Tobą w celu wykonywania usług telekomunikacyjnych. Twoje dane tkj. Imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, numer IP, numer PESEL, numer NIP są niezbędne w celu :

 1. umożliwienia prawidłowego świadczenia usług telekomunikacyjnych, zapewnienia prawidłowej obsługi technicznej, reklamacyjnej, marketingowej, promocyjnej i w razie potrzeby windykacyjnej, sądowej, egzekucyjnej.
 2. obsługi poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie,
 3. prowadzenia danych statystycznych,
 4. zapewnienia zasady rozliczalności,
 5. potrzebne nam przechowywanie Twoich danych także dla celów podatkowych i księgowych.
Informacje podstawowe2022-04-07T11:37:11+02:00

Administratorem danych osobowych jest SCARNET Sp. z o.o. zwanym dalej SCARNET z siedzibą  ul. Legionów 122D, 26-110 Skarażysko-Kamienna
Twoje dane nabyliśmy w związku z realizacją umowy na usługi telekomunikacyjne jakie Ci świadczymy lub świadczyliśmy.

W celu szczegółowych informacji o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych skieruj zapytanie na adres e-mail scarnet@scarnet.eu lub adres pocztowy:
SCARNET, ul. Asnyka 10, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

OBSŁUGA KLIENTA

scarnet@scarnet.eu

+48 791 857 007

Dostarczamy internet, sprzedajemy sprzęt komputerowy oraz oferujemy usługi serwisowe i instalacyjne.

Scarnet dostarcza produkty i usługi najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest jak najszybciej znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla potrzeb Klientów, a przy tym zaoferować jak najlepszą cenę.

Scarnet to grupa pasjonatów nowoczesnych technologii i specjalistów w swoim fachu. Wieloletnie doświadczenie to dla Klientów gwarancja dobrze wykonanej usługi i dostarczenia produktów najwyższej jakości. Dostarczamy internet Wi-Fi i internet światłowodowy.

Sprzedajmy sprzęt komputerowy, teleinformatyczny i sieciowy. Prowadzimy sklep komputerowy, wykonujemy usługi instalacyjne i serwisowe. Zaopatrujemy Klientów w nowoczesne produkty i służymy fachowym doradztwem.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Asnyka 10, 26-110
Skarżysko-Kamienna – wejście od ul. Piłsudskiego,
dojazd od ul. Asnyka

Wyznacz trasę

tel.: 791 857 007

Godziny otwarcia:
pon., śr.: 9:00 – 17:00

Przejdź do góry