👉 KONKURS🏆😍

2 BILETY VIP TFL o wartości 500 zł 

 
1️⃣ Udostępnij post konkursowy
2️⃣ Polub Funpage Scarnet
3️⃣ Dokończ hasło w komentarzu: Wybrałem Scarnet bo…
 
👉 Celem konkursu jest wyłonienie zwycięzcy, który polubi fanpage Scarnet.eu oraz zdobędzie jak największą ilość lajków za hasło reklamujące usługę Internetu
 
👉 W konkursie zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców, z których każdy otrzyma pojedynczą wejściówkę VIP o wartości 500 zł.
 
👉 W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy portalu Facebook, którzy mają aktywną umowę na usługę Internetu z SCARNET oraz nie posiadają zaległości z tytułu opłat abonamentowych.
 
👉 Konkurs trwa do 06.10.2023r (piątek) do godz. 12:00.
 
 

Dostarczamy internet, sprzedajemy sprzęt komputerowy oraz oferujemy usługi serwisowe i instalacyjne.

Scarnet dostarcza produkty i usługi najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest jak najszybciej znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla potrzeb Klientów, a przy tym zaoferować jak najlepszą cenę.

Scarnet to grupa pasjonatów nowoczesnych technologii i specjalistów w swoim fachu. Wieloletnie doświadczenie to dla Klientów gwarancja dobrze wykonanej usługi i dostarczenia produktów najwyższej jakości. Dostarczamy internet Wi-Fi i internet światłowodowy.

Sprzedajmy sprzęt komputerowy, teleinformatyczny i sieciowy. Prowadzimy sklep komputerowy, wykonujemy usługi instalacyjne i serwisowe. Zaopatrujemy Klientów w nowoczesne produkty i służymy fachowym doradztwem.

Biuro Obsługi Klienta

ul. Asnyka 10, 26-110
Skarżysko-Kamienna – wejście od ul. Piłsudskiego,
dojazd od ul. Asnyka

Wyznacz trasę

tel.: 791 857 007

Godziny otwarcia:
pon., śr.: 9:00 – 17:00