Zapraszamy wszystkich skarżyszczan i gości do odwiedzenia naszego stoiska na stadionie Ruchu podczas Dni Skarżyska. Przygotowujemy wiele atrakcji. Naprawdę warto!

Dni Skarżyska 2018 już lada dzień. My też tam będziemy obecni.

Gadżety i konkursy

Na wszystkich, którzy odwiedzą stoisko naszej firmy znajdujące się na płycie boiska, czekać będą gadżety firmowe, w tym bardzo przydatne w upały kapelusze.

Zaprosimy też do udziału w konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, np. opaski MI Band 2.

Każdy kto pojawi się na naszym stoisku otrzyma voucher zniżkowy na produkty ze sklepu firmowego. W ofercie naszego sklepu jest sprzęt komputerowy, akcesoria, materiały eksploatacyjne, telefony, powerbanki, sprzęt sieciowy i wiele innych.

Telewizja internetowa Scarnet i inne ciekawostki

Każdy, kto odwiedzi nasze stoisko, zapozna się z dokładaną ofertą firmy. A dziś oferta firmy Scarnet to już nie tylko internet. Wśród usług są:

  • internet Wi-Fi i światłowodowy,
  • telewizja,
  • monitoring, alarmy, smart home
  • sprzęt komputerowy nowy i poleasingowy
  • serwis komputerowy

To właśnie telewizja przez internet jest nowością w naszej ofercie. Dostępnych jest wiele pakietów ogólnych oraz tematycznych, które można oglądać nie tylko w domu, ale wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu. Telewizję można zabrać ze sobą „do kieszeni” i oglądać na smartfonie lub tablecie.

Jedną z nagród w konkursach będzie możliwość bezpłatnego przetestowania telewizji.

Jesteśmy też dystrybutorem sprzętu Xiaomi. Poza smartfonami są to różne gadżety codziennego użytku jak fitbandy, odkurzacze czy głośniki.

Darmowy hotspot podczas Dni Skarżyska

Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę, na stadionie Ruchu dla wszystkich dostępny będzie darmowy hotspot.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska!